+38093 111 11 11
Передзвоніть мені
Ми з вами зв'яжемося
найближчим часом.
Чому міжнародні стандарти якості за системою HACCP вважаються надійнішими за традиційні?
06.09.2021

Чому міжнародні стандарти якості за системою HACCP вважаються надійнішими за традиційні?

Як правило, традиційні методи контролю перевіряють вже готовий продукт на відповідність до вимог стандарту. В свою чергу система HACCP контролює всі етапи виробництва: прийом сировини, формування, випікання та заморозку продукту, упаковку, зберігання, транспортування та реалізацію. Іншими словами, включає не тільки всі вимоги традиційних методів контролю, а й значно більше, що надійніше захищає споживачів від небезпечної харчової продукції.

Ще однією особливістю системи HACCP є попереджувальні заходи під час виробництва. Невідповідні продукти не тільки вчасно відбраковуються, а ще й проводяться всі можливі заходи для уникнення погіршення якості. Такий метод контролю по-перше, оптимізує виробництво, зменшуючи збитки на підприємстві, по-друге, викликає більше довіри до продукту у дистриб’юторів та споживачів.

Оскільки продукція від Fishki Food виготовляється і для рикну України, і для експорту за кордон,наявність міжнародного сертифікату ISO (за системою HACCP) є не тільки нашим бажанням поставляти безпечні продукти харчування, а й необхідністю. Переглянути сертифікати можна за посиланням. https://fishkifood.com.ua/sertificats/


Назад