Шокова або, як її ще називають, глибока заморозка - це нова технологія, яка здатна поєднати «приємне з корисним», а саме: збільшити термін зберігання продуктів без шкоди для збереження її поживних якостей і органолептичних властивостей, а також забезпечити природний колір, смак і аромат готової продукції.
ДетальнішеМало хто здатний встояти перед ароматною та смачною випічкою, особливо, якщо мова йде про слойку. Але чи знаєте Ви в чому секрет такої пишності і легкості?
Детальніше
На перший погляд досить складно відрізнити мафіни від кексів. Адже візуально вони майже однакові. Ключова відмінність між ними криється в тісті: відрізняються співвідношення інгредієнтів, спосіб приготування та начинка.
Мафін - американська порційна випічка, яка вважається одним із різновидів хліба, і це не дивно, оскільки цукор для мафінів майже не використовується, на відміну від кексів. У рецептурі мафінів велика кількість рідких інгредієнтів, таких як молоко та яйця і зовсім небагато цукру. Тісто використовують дріжджове або ж з додаванням соди, як в англійському варіанті. У процесі приготування всі сухі інгредієнти змішують в окремій від рідких ємності, тільки після цього їх швидко з'єднують, але ні в якому разі не збивають міксером, інакше тісто вийде важким.
Усім відомо, на скільки важливо споживати чисту воду. Але мало хто знає, якими саме способами очистити воду краще для того, що забрати всі шкідливі речовини з неї і залишити необхідні природні мікроелементи. Адже природна не очищена вода може містити небажані, механічні на шкідливі домішки: пестициди, фосфати, нітрати, патогенні мікроорганізми та солі тяжких металів.
Значна концентрація цих домішок може викликати алергію, анемію, рак та інші тяжкі небезпечні захворювання. ДетальнішеВ світі нараховують близько 50 сортів кави, однак лише два їх види набули широкої популярності - це Арабіка та Робуста. При цьому, Арабіка має ніжніші смакові властивості та користується більшою популярністю серед споживачів. На смак вона м'яка, має більш виражену кислинку та щільну консистенцію напою.
ДетальнішеІсторія виникнення листкового тіста (його ж називають слоєним) веде в далекий 1640 рік. Саме тоді учень кондитера в Парижі бажаючи догодити хворому батькові, якому приписали дієту, замісив тісто з води, борошна та масла, розкатав його на столі, згорнув і повторив цю процедуру кілька разів.
Головний кондитер закладу не повірив в реальність ідеї, вважаючи, що масло витече з тіста під дією температури. Але яке ж було його здивування, коли діставши з печі, вони побачили гарно розшарований випечений виріб.
Детальніше